30-as társkereső vagyok, de a fiatal külsőm miatt nem válaszolnak a leveleimre

indította: László, 1 hónapja
  • Kata küldte
    január 23. 18:39

Kedves László! Nem tudjuk, hogy milyen fotókat tettél fel, milyen stílusban írtál a lányoknak stb. Így nem tudunk ötletet adni, hogy min lenne érdemes változtatnod. Így látatlanban én azt javaslom: Tegyél fel - sportos, vidám - bulizós, elegáns - pasis, dögös - csábitó, hobbi stb. fotókat. Ha valamelyik egyáltalán nem vagy ezek közül, akkor azt ne, nehogy félrevezető legyen és csalódás legyen a vége. Önbizalom, kedvesség, magabiztosság, humor, jó szöveg! Ezt szeretik a nők!😉 Sok sikert!🍀

1
  • Mária küldte
    január 22. 15:40

Én 63 éves társkereső vagyok és az én leveleimre sem válaszolnak :( Úgyhogy fel a fejjel László és kitartás, mert nem is kell Nekünk/Neked mindenkitől a válasz, csak attól (ne adj Isten azoktól), akik hozzánk/Hozzád illenek. Én is azt mondom, amit a Balász, tölts fel minél több olyan képet, ami különféle élethelyzetekben készült Rólad, hogy lássák sok minden érdekel (tippjeim: benti képek, szabadtéri felvételek, sport-túra-kerékpározáskor készült képek, tekézés, bowlingozás közben készült képek, vagy csak épp olyan, hogy ülsz egy asztalnél és kávézol ... bármilyen fotó, ami megmutatja a személyiséged több oldalát és azt, hogy mi mindent csinálsz szívesen). És - szerintem - esténként írj magadnak egy listát, hogy miért vagy Te főnyeremény egy lány/nő számára. Ennek célja nem az önfényezés - koránt sem! - hanem az, hogy Te magad tisztában legyél azzal, hogy mennyi mindenért lehet(ne) Téged szeretni és mi mindent veszít az, aki nem válaszol az általad írottakra. S ha még ezek után is kevés választ kapsz, akkor tudd, hogy az az ember aki előítéletből, vagy félelemből, vagy rossz tapasztalatból nem tud/mer válaszolni, az nem is érett egy párkapcsolatra és nem is őt keresed (mert sajnos ilyen is van). Én így látom ezt a kérdést, de Te csak annyit fogadj meg belőle, amennyit magadénak érzel a leírtakból 😉 Ja és sok sikert magunknak 😉

• Balázs küldte
    január 11. 18:21

Szerintem tölts fel 5-6 fotót magadról, hidd el megtöbbszörözi az esélyedeit.

1
  • László küldte
    január 11. 18:04

Több társkereső oldalra regisztráltam be, de egyiken se tudok ismerkedni mert nem válaszolnak a leveleimre, talán túl fiatalnak tűnöm koromhoz képest! bejelölt több nő a kedvencei közé engem. írtam nekik de nem válaszoltak :(

2

Rólunk

Az Első Találkozás, egy teljesen ingyenes társkereső oldal, ami kifejezetten a komoly kapcsolatot kereső nők és férfiak számára lett kialakítva.

A társkereső fórum lehetőséget biztosít, hogy feltedd a párkereséssel kapcsolatos kérdéseidet vagy éppen tanácsot kérj egy témában.

Elérhetőség

magyar társkereső

Első Találkozás - Társkereső a komoly kapcsolatot keresőknek

Budapest

Budapest

1214

Rakéta utca 33.

+36 (1) 604 3102