Vajon létezik örök szerelem?

indította: Attila, 1 hónapja
  • Gyöngyi küldte
    január 25. 14:52

Azt hittem hogy igen, de vége lett. Lesz-e még az életemben, sajnos nem tudom. Szép lenne valakivel megöregedni.😊

• Mária küldte
    január 21. 19:57

Azt nem tudom, hogy létezik-e örök szerelem. De ha úgy igazán, mélyen és őszintén megszeretek valakit, akkor - lehet, hogy nem tudok vele élni többé - de nem tudom már nem szeretni őt. Mert az igazi szeretet nem ismeri az időt, a feltételeket, a szabályokat, az csak van és él tovább, mindentől függetlenül :)

• Mesi küldte
    január 21. 09:54

A szerelem örök csak a résztvevők változnak

2 2
  • Lajos küldte
    január 21. 05:42

Létezik.Csak sajnos nem mindenkinél tart örökké egy szerelem.

1
  • Attila küldte
    január 20. 22:58

Örök szerelem? Csak annyira, mint az örök élet! Ja, és az ingyen sör! Ugyanis, bárkibe vagy szerelmes, a szerelem egy idő után sokkal mélyebb és erősebb dologgá változik, változhat!!

1 3
  • Mária küldte
    január 19. 20:14

igen! - csak sajnos az is olyan mint az ötös lottó! :) ha szerencséd van,megtalálhatod azt az igaz embert aki a másik feled,és egy életre szóló útitársad lesz! :)

1 3
  • Imre küldte
    január 19. 19:18

Nem tudhatod, hogy mikor Jack elmerült nem csalta-e meg Rose-t egy cápával........ Bocs az idétlenségért!

1
  • Péter küldte
    január 19. 19:08

Végül is a Titanic-ban Rose és Jack szerelme is örök volt, igaz Jack közben elmerült...de Rose szinte az utolsó pillanatig őrizte ezt a titkát.

3
  • Imre küldte
    január 19. 19:02

Ha Pompeiben valakik éppen akkor szerették egymást, mikor kitört a Vezúv, akkor a szerelmük biztos, hogy örök maradt.Ezt az egymásba fonódó, megkövült testüknél, mi sem bizonyítja jobban az utókor számára..........

2
  • Péter küldte
    január 19. 18:39

Biztos, hogy létezik. Példának egy videót említek, amit régebben láttam, egy idős házaspárról szólt. 80 körüliek lehettek. A bácsi egy hatalmas virágcsokorral várta az állomáson a feleségét. Amikor találkoztak végre olyan lelkesedéssel ölelték és csókolták meg egymást, mint a szerelmes tinik. Kedves videó volt. 😊

2
  • Attila küldte
    január 19. 17:35

Szerintem igen, amikor tudjuk hogy szívünk sosem válik meg tőle mert olyan erösen szeretjűk öt!

2

Rólunk

Az Első Találkozás, egy teljesen ingyenes társkereső oldal, ami kifejezetten a komoly kapcsolatot kereső nők és férfiak számára lett kialakítva.

A társkereső fórum lehetőséget biztosít, hogy feltedd a párkereséssel kapcsolatos kérdéseidet vagy éppen tanácsot kérj egy témában.

Elérhetőség

magyar társkereső

Első Találkozás - Társkereső a komoly kapcsolatot keresőknek

Budapest

Budapest

1214

Rakéta utca 33.

+36 (1) 604 3102